SMWA logo

Przenieś

Orędzie Matki Bożej i Pana Jezusa do Weroniki Lueken

 Jelcyn i Gorbaczow agentami szatana wykonującymi główny plan
Upadek Komunizmu Jest Podstępem*
                                                                                *sprytny; podstępny; chwyt

18 czerwiec 1992
22-ga rocznica objawienia si
ę Matki Bożej w Bayside

 
Russian SS-25 missile

Sprawa sprytu? Jelcyn i rosyjskie pociski SS-25.
Artykuł ujawniający popiera Matki Bożej oświadczenie tego wieczoru.
(Powyżej) pocisk rosyjski SS-25.

EKSKLUZYWNY
Kto ukrył "Grubych Chłopców?"
Można to nazwać sprawą brakujących pocisków.  Podczas gdy dyplomaci starają się ukończyć umowę o redukcji broni nuklearnej do podpisania przez George Busha i prezydenta Borysa Jelcyna tego tygodnia.  Tymczasem analiści amerykańskiego wywiadu starają się znależć około 90 pocisków, które rosyjskie wojsko mogło cichaczem usunąć z "Votkinsk" zakład na północny zachód od Moskwy.  Tajemnicze pociski, przezwane "Grubi Chłopcy" przez Department Stanu-członków kontroli broni.  Są one grubymi wersjami pocisków SS-25 ICBM, które mają być zidentyfikowane na podstawie układu z roku 1987-go.  Układ nuklearnych sił.  Amerykanie z układu kontroli broni spostrzegli przedmioty podobne do pocisków, pokryte plandeką transportowane z zakładu zeszłego roku.  Nie można było zidentyfikować ich bo przedmioty te były krótsze niż pociski SS-25 i nie podlegające inspekcji.  Senatorowie, którzy podważają u Jelcyna jego kontrolę nad armią, mogą wymagać wyjaśnienia co do "Grubych Chłopców" przed podpisaniem układu.
NEWSWEEK: 22 Czerwiec 1992


 

          Weronika-- . . . lewa strona. Dokładnie po lewej stronie ponad drzewami są piękne światła.  Są wszystkie kolory tęczy i tęcza tworzy się na niebie, od lewej strony do prawej.  O, jest tak piękna!  To jest coś nie z tego świata.  Kolory są po prostu fantastyczne!  I oto teraz w tym świetle widzę Matkę Bożą zbliżającą się.

          O, Matka Boża jest tak pięknie ubrana!  Coś tak pięknego nigdy nie widziałam.  Pierwszy raz od wielu lat widzę, że są widoczne włosy Matki Bożej.  Jej włosy są koloru ciemno-brązowego, nie czarnego jak moje, ale ciemno-brązowe.

          Matka Boża ma na sobie najpiękniejszą białą szatę, pokrywającą aż do palców.  Ledwie można widzieć Jej palce.  Szata jest bardzo długa z dwu części, jakby pokrycie na spodniej szacie pokrywające Jej stopy.  Widzę, że Matka Boża ma dzisiaj złote pantofelki.  One wyglądają jak sandały, nie pantofle pełne, ale jakby sandały.

          Matka Boża uśmiecha się teraz.  O, czy wiecie!  Matka Boża ma swoją piękną koronę.  Róże ukazują się wokół teraz; róże spadają wokół tęczy.  Matka Boża ma piękną koronę.  Jest cała złota, złocista i dokładnie osadzona na Jej głowie.  Jej głowa jest pokryta welonem, a korona jest na tym welonie.

          Teraz widzę dwu pięknych aniołów.  Jeden stoi po Jej prawej stronie, naszej lewej, a drugi po Jej lewej stronie, naszej prawej.  Matka Boża pokazuje wysoko w niebo.  Widzę ogromną osobę! Myślę, że nazwałoby się go osobą. Wiem kto to jest po jego wielkości, on jest aniołem.  Jest przeogromny, pokrywa całe niebo.  To jest Michał!  O, on potakuje głową, tak.  Teraz on wskazuje w dół w kierunku Matki Bożej i on porusza się po niebie bez najmniejszego szmeru.  Nie słyszę żadnego szmeru wokoł mnie, wszystko jest pogrążone w ciszy.

          Teraz gromadzą się aniołowie po prawej stronie.  Wydają się być rozmaitych rozmiarów i wchodzą po schodach.  Widzę schody wznoszące się wysoko w niebo.  Jest to jakby otwarta brama do nieba.  Te schody są bardzo jasne.  Są z materiału, który nie jest z tego świata.  Są jakby ze światła zrobione ale są masywne.  Oni teraz wstępują po tych schodach stoją i patrzą na Matkę Bożą.  Nigdy nie widziałam takiej świty aniołów wokół Matki Bożej.  Dziwne.

          Teraz Matka Boża sie uśmiecha, wygląda smutno ale próbuje się uśmiechać.  Teraz Ona zstępuje z czegoś co musiałoby być jakimś podwyższeniem.  Nie spostrzegłam przedtem tego spowodu Jej sukni.  Teraz Ona zstępuje na dół bliżej na naszą lewą stronę ponad tym dużym drzewem, po prawej stronie Jej statuy.

          Teraz zatrzymuje się ponad drzewem i spogląda, jest wietrzno, bo nakrycie Jej głowy porusza się raz na lewo to znów na prawo.  Teraz nasza Pani się uśmiecha ale Jej spojrzenie jest bardzo poważne.  I chociaż One usiłuje się uśmiechać ja wiem, że ciężki smutek Ją przygniata.  Ja to czuję.

          Teraz Matka Boża się przybliża.  Teraz jest bliżej drzew i kładzie swój pierwszy palec na ustach, o tak, co oznacza, żeby słuchać i powtarzać.

          Matka Boża--Moje dziecko i moje dzieci, przychodzę do was tego wieczoru z zasmuconym sercem matczynym.  Przyprowadziłam ciebie Weronika, by oznajmić światu, że straszne wydarzenia zbliżają się do twego kraju i do całego świata.  Przypominałam wam w przeszłości żebyście się modlili za przywodców waszego kraju i przywodców krajów świata, bo jeśli nie będziecie, sprowadzi to najstraszniejszą wojnę na ludzkość.  Zbliża się stopniowo, moje dzieci.

          Chcę żeby cała ludzkość o tym wiedziała.  Człowiek nie umie nauczyć się niczego z przeszłości.  Dalej popłnia te same błędy dla swej zguby.

TO JEST KŁAMSTWO

Jak mówiłam wam w przeszłości, cytuję: “To jest oszukaństwo”.  I znowu powtarzam.  To jest wizyta do waszego kraju, kiedyś wspaniałych Stanów Zjednoczonych świata, kraj, Stanów Zjednoczonych Ameryki, wspaniały kraj, który teraz prowadzi do zguby i ciemności.  Pozwolono na to ze względu na niskie sposoby życia.  Moralność została odrzucona. Ciemność zapanowała nad ludzkością.

          Matki i ojcowie, jak często radziłam wam byście strzegli wasze dzieci.  Zobaczcie, że wielu z tych, którym powierza się wasze dzieci wprowadzają je w świat nierealistycznego ateizmu.  Już teraz moje dziecko, smuci mnie fakt, jako naród nie wolno wam modlić się w szkołach.

JELCYN-CZŁOWIEK GRZECHU

Czy wiecie kto jest w waszym kraju teraz?  Człowiek grzechu.  Radziłam wam i ostrzegę was po raz ostatni, że pozwoliliście przybyć do waszego kraju człowiekowi, który jest odpowiednikiem-identyczną figurą jak jego poprzednicy.

          Mówię wam teraz i już więcej wam mówić nie będę.  To ostatni raz otrzymacie tę radę.  Tak samo jak w przeszłości Lenin, Stalin i Chruszczew i wielu innych starali się oszukać Stany Zjednoczone.  Myśleli, że poprzez oszukańczą strategie-rezygnują ze swoich komunistycznych ambicji, że stali się tak jak wy, wolnym krajem dla wszystkich.

          Zapewniam was moje dzieci, nie ma wolności w Rosji.  To wszystko jest ułuda.

          Oni szukają pieniędzy świata, od narodów świata.  Czemu nie nauczyliście się niczego?  Stało się to za Lenina, stało się to za Stalina.  I oto znowu jesteście w tej samej sytuacji, gotowi dawać milijardy dolarów, które powinny pójść do ludzi waszego kraju i innych wolnych krajów.

          Nie łudżcie się moje dzieci, Rosja nie jest wolna.  Jest to zabieg kosmetyczny aby was zwieść.  Lenin i Stalin używali tej samej metody moje dzieci.  Dlaczego nie nauczyliście się niczego z błedów uprzednich?

          Weronika--Teraz Matka Boża płacze.  Ona spogląda w górę i mówi:

LENIN I STALIN W PIEKLE

Matka Boża--Moje łzy spadają na was moje dzieci.  Muszę wam przekazać zakończenie o czym mówiłam do was.  Lenin i Stalin nie są z nami.  Zostali odrzuceni by spotkać ich boga, książe ciemności, szatana.

          Muszę powiedzieć to, a serce moje rozdziera ból, że oni nie szukali zbawienia.  Ci, którzy zbliżyli się do nich jak też oni zbliżą się do was w waszym kraju, aby przekonać was, że życie bez Ojca Przedwiecznego to życie, które powinno być przyjęte przez wszystkich-nie, Moje dzieci!

          Powtarzam jeszcze raz, bo to będzie ostatnie moje ostrzeżenie dla świata na ten temat.  Ci ludzie mają te same przekonania, kolor, duchowość-albo raczej powinnam powiedzieć, brak duchowości.  Oni mają ojca, który jest ojcem wszystkich kłamców, więc co to z nich czyni moje dzieci?  Lenin, Stalin, Chruszczew, Gorbaczow.

          To jest od dawna istniejacy ten sam plan moje dzieci, a przywódcy waszego kraju są tak ślepi jak byli w przeszłosci.  Powiadam wam dla waszego dobra moje dzieci Stanów Zjednoczonych, które kiedyś były jednym narodem pod Bogiem i niepodzielnym, że wy upadniecie, jeżeli nie zbudzicie się ze swojego snu-zginiecie!

SKŁADOWANIE BRONI W INNYCH KRAJACH

Ponieważ celem ich jest pokonać was, skoro dostaną miliardy w formie pomocy potrzebne im, aby podnieść ekonomie i zakupić więcej broni.  Oni nie zniszczyli ich broni, moje dziecko i moje dzieci.  Oni składają ją w innych krajach.  Oni mają te same cele jak ich przodkowie.

          Dziecko moje, Ja wiem, że sprawiło ci wielki ból slyszeć to.  Nie jest łatwo powiedzieć ci to moje dziecko, ponieważ kładzie to cieżar duży na ciebie.

          Muszę cię ostrzec byś była bardzo ostrożna jak strzeżesz swego domu w przyszłości.  Nie bój się moje dziecko.  Będę zawsze z tobą.  Mój Syn nie opuści ciebie.

          Musisz pamiętać moje dziecko, pomimo wszystkich znoszonych cierpień, rozmyślaj i czytaj “Księgę życia i miłości-Biblie”.  Pamietaj, że wszyscy, którzy poszli za Moim Synem cierpieli, czy to w umyśle, w duchu, fizycznie.  Droga do Nieba nie jest drogą łatwą moje dziecko.  Nigdy nie będzie łatwą drogą.

          Weronika--Teraz Matka Boża wskazuje w niebo, wysoko w niebo.  Widzę, to wygląda jak pewnego rodzaju bomba, nie, to nie jest bomba to łódż podwodna.

          Teraz Matka Boża się zbliża.  Ona przeszła na prawą stronę ponad drzewa, zbliża się i znowu wskazuje.  Teraz Ona mówi:

          Matka Boża--Moje dziecko, wskazuję ci to; twój kraj nie jest wolny od łodzi podwodnych.  Oni planują swoje ataki.  Oni pilnują żebyście nie poznali prawdy, bo będą chcieć was zniszczyć teraz, moje dziecko.

JELCYN I GORBACZOW AGENTAMI SZATANA

Pamietaj utrzymywać ciągłą modlitwę z czuwaniem w twoim kraju i wolnych krajach świata.  Mówimy; wolne kraje, ponieważ to są te kraje, dla których planuje się żeby upadły i skapitulowały przed wspólnikami szatana.  Mowię w liczbie mnogiej; wspólnikami-Jelcyn i Gorbaczow.

          Weronika--Teraz Matka Boża składa dłoń na piersi, wygląda bardzo przygnębiona.  Nigdy nie widziałam Matki Bożej tak bardzo przygnębionej.  Dotyka ust to znaczy; Ona chce mówić.

          Matka Boża--Moje dziecko, nie przyprowadziłam cię tutaj dla łatwej misji, jak to usiłowałam tłumaczyć ci nim odeszłaś, ale tak musiało być.

          Dopóki ktoś odmawia różaniec w twoim kraju, będziemy tu by wami kierować.  Przyjmijcie nasze rady teraz.  Nie czekajcie aż będzie za póżno.  Piękna Ameryka upadnie!

          Usiądż teraz i czekaj.  Mój Syn chce pokierować cię w bardzo ważnej i niezwłocznej sprawie.

          Weronika--Teraz i Matka Boża przechodzi na naszą prawą stronę, to jest Jej lewa strona.  Wznosi się bardzo wysoko w niebo i stoi na stronie.  Ledwie mogę Ją widzieć spowodu drzew.  Poprzez drzewa mogę widzieć, że Ona stoi po naszej prawej stronie i wskazuje na lewo.  O!  O, tam, Jezus przybliża się poprzez niebo.  Przechodzi bardzo szybko poprzez niebo do Matki Bożej.  Doszedł i szepce coś do Niej, nie mogę tego usłyszeć.

          Teraz Matka Boża dotyka ust.  Chce żebym słuchała.   Jezus przesunął się teraz ponad zasięg drzew.  Matka Boża jest pomiędzy drzewami a niebem, a Jezus jest ponad zasięgiem drzew.  On teraz dotyka ust.

          Jezus ma na sobie piękną czerwoną szatę.  O, wygląda jak aksamit.  To jest aksamit i beżowe nakrycie pod spodem.  Stopy Jego wyglądają całkiem bose, lecz widzę zapinki sandałów koloru beżowego.  Wygląda to jakby jakiś rodzaj skóry zwierzęcej.  Mogę Go widzieć bardzo dokładnie.  On nie ma żadnego nakrycia na głowie.  Włosy Jezusa są długie, całkiem długie i powiewają w wietrze.  Teraz Jezus się uśmiecha i dotyka Jego ust co znaczy słuchać.

          Jezus--Moje dziecko i moje dzieci świata, jak Matka moja już powiedziała w przeszłości, My was nie opuścimy.  Będziemy z wami jak długo będzie odmawiany Różaniec w waszym kraju.  Powiadam teraz moje dzieci, te Różańce muszą rozszerzyć się na cały wasz kraj i cały świat, bo świat szybko zbliża się do wielkiej katastrofy dla całej ludzkości.

          Zapewniam was moje dzieci, że umysły, które sięgły ponad chmury posiadły atomy z niebios, które kiedyś były w posiadaniu Ojca Przedwiecznego.  One były Jego własnością, a teraz oni używają ich aby zniszczyć ziemię.

          Z czasem zrozumiecie co mam na myśli moje dziecko i moge dzieci, jeśli nie zdołamy nawrócić naszych ukochanych dzieci na ziemi.  Powiadam wam, niezależnie jak ciemne są dusze teraz, wy moje dzieci na ziemi jesteście ukochane przez Nas i nie chcemy ani jednego stracić dla szatana.

          Moje dziecko Weronika, widziałaś wiele zdjęć na tym terenie, uświęconym terenie.  One mogą cię oświecić co do tego, co mam powiedzieć.

STRATOSFERA POKRYTA DEMONAMI

Jak to powiedziałem wam w przeszłości, szatan i jego legiony demonów są wolno puszczone na ziemię.  Jeżeli wzniesiecie się teraz do stratosfery nie ma prawie jednego cala nie pokrytego demonami.

NIE MA ŻYCIA NA INNYCH PLANETACH

Nie szukajcie terenów, nie szukajcie życia na innej planecie, ponieważ go tam nie ma.  Tylko ci, którzy was oszukują mówią o tym.  Coście widzieli w przeszłości, tak zwane przez ludzkość “latające talerzyki” pozwoliliśmy wielu widzieć.  Są to pojazdy z piekła.  Jednakże nie widzieliśmy nigdy demona, który by przyjął ludzkie ciało, jak tylko poprzez ducha.

          Nie, moje dziecko, nigdy nie pozwoliliśmy wam widzieć żadnych form, żadnej natury na tym niebieskim przedmiocie, który widzieliście lata temu przy drzwiach kościoła Świętego Roberta Bellarmina.  Nie dajcie się omamić, że są jakieś istoty przychodzące z innych planet.  To jest nie prawda, moje dzieci.

          To co dzieje się teraz, spowodu grzechów ludzkości, całe piekło wolno grasuje na ziemi.  Szatan wie, że jego czas się skraca.  To jest prawda, moje dzieci.  Powiadam wam; wasz czas się skraca.

          Wszystko co jest napisane w Apokalipsie Św. Jana Apokalipsa powinna być czytana przez każdego kto ma dosyć wiedzy dla jej zrozumienia.

RODZICE MUSZĄ PRZYJĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jeśli chodzi o wasze dzieci, mówię wam to jako wasz Bóg.  Wszyscy rodzice, którzy nie biorą odpowiedzialności nauczania i wychowywania swoich dzieci, lecz oddają je innym, którzy są opanowani tymi demonami szalejacymi teraz na ziemi-mówię opanowanymi, a to tylko łagodne słowo.  Mógłbym rozmawiać z tobą wiele o tym, ale obawiam się moje dziecko, że serce twoje by nie zniosło tego.

          Weronika--Teraz Jezus mówi mi coś ale nie chce by to powtarzać.

          Tak.  Zrobię, zrobię.

          Teraz Matka Boża zbliża się do Jezusa, stoi tam i rozgląda się.  Teraz anioł przybliża się do Matki Bożej, piękny anioł.  Nie myślę, że to jest Św. Michał.  Ten anioł nie jest taki ogromny jak Św. Michał, ale ten anioł ma duży bukiet kwiatów.  Wygląda całkiem jak człowiek w swoim ubiorze.  Nie potrafię dokładnie określić go, bo nie widzę żadnych nóg i co trzyma te róże, ale jego ramiona są pełne róż czerwonych.

          Teraz Matka Boża skinęła na anioła i on przybliża się tu nad drzewami.  On rozrzuca te czerwone róże wokół świątyni, naokoło, na lewo i na prawo.  Teraz do niego dołącza się grupa aniołów ponad głową Matki Bożej i oni mają całą kolekcje żółtych róż.  Teraz zaczynają rozrzucać je na nas.  Czuję je na głowie.

          O!  Teraz piękne białe kolory się pokazują i wyglądają jak małe dzieci.  Ci aniołowie wyglądają jak małe dzieci.  Sa bardzo, bardzo małe, wyglądają jak noworodki.  I oni także rozrzucają róże.  Jak na ich siłę, rzucają je bardzo daleko.  O, one spadają daleko poza okręg.  O, jest pięknie!  Wygląda to jak spadające gwiazdy.  To jedyny sposób w jaki potrafię to opisać.  Niczego tak pięknego nigdy nie widziałam w życiu.  A jeśli to jest Niebo, jeśli to tak jest w Niebie, to to jest dla mnie i dla każdego.

          Matka Boża uśmiecha się.  Teraz Ona mówi żeby dalej odmawiać Różaniec.

          Matka Boża--Będę mówić do ciebie jeszcze raz tego wieczoru moje dziecko.  Jest to bardziej porada dla matak.

          Teraz usiądż i módl się razem.  My nie odchodzimy.  Bedziemy stać tutaj właśnie.  Jeśli popatrzysz w górę będziesz Nas widzieć.

          Weronika--Matka Boża chce by odmawiać Różaniec.  Odmawiajmy Różaniec.

[Przerwa]

          Matka Boża powraca ponad drzewaml.

          Przepraszam Matko Boża, prawie zapomniałam, że Ty powracasz.  Tak byłam zajęta ludżmi z kręgu chorych.  Jednakże ja wiem, że teraz Ty tak bardzo nie płaczesz.  Jest o wiele przyjemniej.  Przykro mi było bardzo, patrzeć na Ciebie przygnebioną poprzednio.

          Makta Boża dotyka teraz Jej ust, to znaczy słuchać i powtarzać.

WSKAZÓWKI Z NIEBA

Matka Boża--Moje dziecko i moje dzieci, podoba nam się sposób w jaki wydajecie “Wskazówki z Nieba”.  Nie zwalniajcie tęmpa.  Wiele dusz należy pouczyć.  Oni muszą zrozumieć znaki czasu.

          Największa sprawa dla Stanów Zjednoczonych i dla innych krajów świata, to czy będą chciały zmobilizować się i pokonać zło wewnątrz własnych krajach.  Moralność upadła we większości krajów świata teraz, a z tym głosy wołają do Nieba o skruchę lub karę.

          Wiedżcie, moje dzieci, że nie chcemy by zagłada przyszła na ludzkość, ale Ojciec Przedwieczny moje dzieci, działa nieraz w bardzo tejemniczy sposób.

          Jednakże teraz Ja oznajmiam, że wszyscy rodzice będą odpowiedzialni za upadki swoich dzieci.  Nie oczekujcie, że jak opuszczą wasze domy, będą nauczane w prawdzie i w świetle, ponieważ demony się wściekają wokoło was.  Piekło jest szeroko otwarte, więc wiecie co to oznacza, że gwałtowny atak jest w pogotowiu.

          Dlatego wzywamy rodziców by czujnie strzegli własne dzieci.  Wstrzymujcie ich przed wszystkimi nierozumnymi czynami, które się dokonują na ekranie szatana, waszych telewizorach.  Zalecam wam, jeśli nie możecie kontrolować waszej telewizji, usuńcie ją natychmiast z waszych domów, bo dzieci wasze nie zawachają się nawet przed morderstwem, jeśli będą oglądać te programy.

          Ja, jako wasza Matka, rozumiem trudności tego świata.  Pamiętajcie, moje dzieci, że Ja także byłam między wami i jedną z was i rozumiem wszystko co się dzieje.

          I poprzez wszystkie niezliczone lata, w których obserwowałam każdego wraz z moim Synem z Nieba, nie jest to nadzwyczajne znależć kraj w takim stanie w jakim jest teraz wasz kraj, moje dziecko.

ODMAWIAJCIE RÓŻANIEC NIEUSTANNIE

Mamy bowiem wielką nadzieję, jeżeli narody świata i Stanów Zjednoczonych będą odmawiać Różaniec w swoich domach i starać się przekazać swoim braciom światło i prawdę o naturze Boga w Trójcy-to jest Ojciec, Syn i Duch Święty.

          Moje dziecko i moje dzieci, rozumiecie ten fakt, że jeżeli moralność w jakim kraju upadnie, kraj taki zostanie zniszczony w taki lub inny sposób.  Wojny zawsze są karą za grzechy człowieka.

          A więc proszę was, moje dzieci, byście ciagle byli czujni w modlitwie na całym świecie i waszych kościołach, choćbyście nawet musieli napominać waszych proboszczów.

          Wielu duszpasterzy odpadło od prawdy i są teraz jak czarne owce pośród białych.  Jednakże zapewniam was, że modlitwa może pokonać wszelkie zło.  Czuwajcie ciągle na modlitwie w waszym kraju i świecie.  Jest to jedyna broń przeciw złu.

          Nie pamiętajcie tego co się wydarza, co doprowadza was do całkowitej rozpaczy.  Pomyślcie o tym, moje dzieci, że wydarzenia na ziemi są dozwolone przez Ojca Przedwiecznego dla pewnych celów, dla ostatecznego dobra dla wszystkich.  Wiem, że nie możesz tego w pełni zrozumieć, moje dziecko, ale póżniej zrozumiesz.

          Dlatego, gdy ogarnia cię rozpacz-odmawiaj:

          “O, Moi Jezu, przebacz nam nasze grzechy,
          Zachowaj nas od ognia piekielnego,
          Wprowadż wszystkie dusze do Nieba,
          Zwłaszcza te, które najwięcej potrzebują
          Twojego miłosierdzia”.

          Teraz, moje dziecko, będziecie wszyscy modlić się o pojednanie.  Ja będę zawsze z tobą, jak też mój Syn.

          Weronika--Teraz robi się bardzo pochmurnie i wydaje się, że Jezus i Matka Boża--Jezus stał tam, gdy Matka Boża przemawiała.  Nie miałam okazji powiedzieć wam o tym, ale oboje unoszą się teraz do nieba w otoczeniu szereg chmur pięknych białych chmur.  Teraz już nie mogę ich widzieć, chociaż widzę chmury w odległości.

 


 

Dziwni koledzy po fachu
We czwartek 25 czerwca, gdy Weronika czekała u lekarza, Matka Boża poleciła jej przeczytać 29-te wydanie “Time”-magazynu, którego Weronika nigdy nie czyta, a który leżał przed nią na stoliku.  Po sprawdzeniu, Weronika zrozumiała dlaczego.

KOMUNIZM ŻYJE:
Aleksander Rutskoi

Nie tak szybko-towarzyszu
Kongres oklaskiwał Borysa Jelcyna, gdy tamten przyrzekł w zeszłym tygodniu, że “idol komunizmu” zapadł się aby nigdy więcej się nie podnieść.  Ale niech on lepiej strzeże swe plecy w domu u siebie.  Wice-prezydent Jelcyna, Aleksander Rutskoi, bohater wojny afgańskiej. otwarcie przeciwstawia się wielu reformom Jelcyna, drwiąco mówiąc o jego przywódcach, jako o “małych chłopaczkach w różowych spodenkach”.  Nawet w czasie spotkania Jelcyna z prezydentem Bushem zeszłego tygodnia, Andrei Sidelnikov, główny doradca Rutskoi i kolega wojenny, groził Waszyngtonowi innym poglądem, który Rutskoi podziela.  Powiedział Sidelnikov: Nie widzę dlaczego mam wyzbyć się ideałów partji, tylko dlatego, że ok. setka ludzi zdradziła komunizm.  Przedtem mieliśmy piękne filmy, sport i kulture.  Co dzieje się teraz?  Najlepsi nasi ludzie wyjeżdzają do Ameryki.  A co my mamy?  Prostytutki, kryminalistów i mafie.

Myśl Matki Bożej jest oczywista:
W jaki sposób prezydent może obrać wice-prezydenta, który otwarcie przyznaje się i hołduje komunizmowi, który według Jelcyna zginął?  Mamy tu oczywisty przykład faryzeizmu, kluczowa cecha przywodców komunistycznych, których ojcem jest-ojciec wszelkich kłamstw.  Lucyfer.

 

Przenieś

 

Historia nawiedzeń Matki Bożej do Weroniki od Krzyża

To piękne opowiadanie o łasce, pokoju i odkupieniu zostało publicznie otwarte 18 czerwca, 1970 roku, kiedy to Matka Boża odwiedziła Weronikę Lueken na placu starego kościoła św. Roberta Bellarmina w Bayside, w Nowym Jorku, a póżniej przy Watykańskim Pawilonie (błogosławionym przez Papieża Pawła VI) we Flushing Meadows Parku, Nowy Jork. Na początku roku 1968 św. Theresa od Dzieciątka Jezus, przygotowała Weronikę na objawienie z Nieba.

Przez 25 lat Dziewica Panna Maryja i Jej Boski Syn ukazywali się matce pięciorga dzieci podczas modlitewnych czuwań różańcowych, aż do jej zgonu w 1995 r. Na żądanie naszej Pani, Godzina Święta w niedzielę za Papieża i duchowieństwo zostało ustanowione.

Ponad 300 obszernych orędzi obładowanych przewodnictwem i mądrością, na te ostateczne dni, zostały przekazane przez jasnowidza nazwane przez Niebo "Weronika od Krzyża".

Świecki Zakon św. Michała, wdzięczna wspólnota poświęcona dla życia w celibacie, wybrani przez Niebo do prowadzenia tej globalnej misji. Matka Boża przepowiedziała, że z tego świeckiego zakonu powstanie pełnouprawniony religijny Zakon św. Michała. Zakon tradycyjny, do którego włączone będą także i niewiasty.

Matka Boża orzekła, że woda uzdrawiająca wytryśnie i wspomniała, iż Bazylika zostanie wystawiona na originalnym placu św. Roberta Bellarmina.

Modlitewne czuwania i Godzina Święta odbywają się po dzisiejszy dzień przy Watykańskim Pawilonie, pod natchnieniem Pana Jezusa i zapowiedzią: "Uczyniliśmy nasz przybytek na tej ziemi". Liczne uleczenia i nawrócenia otrzymało mnóstwo pielgrzymów. Wiara i nadzieja została odnowiona. Przyłączcie się do nas. Zapraszamy.

Informacje dla skontaktowania się

St Michael's World Apostolate
P.O. Box 514   Bayside New York 11361