St Michael's World Apostolate, SMWA
Ostrzeżenie | pierwsza strona

1. W jaki sposób Pan Jezus i Matka Boża chcą, abyśmy się przygotowali do Ostrzeżenia?

• Wyspowiadaj się i zrób szczerą poprawę życia.

Żyj według Dziesięciu Przykazań Bożych; czytaj Pismo Święte codziennie przez 15 minut.

• Jeśli to możliwe, przyjmuj Komunię Świętą w swoim kościele każdego dnia; tylko od księdza, na język i klęcząc.

• Odmawiaj codziennie Różaniec Święty (15 dziesiątek) i noś go na szyi. 

• Noś brązowy Szkaplerz, krucyfiks i medaliki: Św. Michała, Św. Benedykta, Cudowny Medalik i medalik Matki Bożej Różanej.  Matka Boża wytłumaczyła, że dosłownie całe piekło jest uwolnione nad ziemią.  Z tego powodu potrzeba na ziemi jest ogromna dla ochrony duchowej przed demonami, które prowadzą zaciętą wojnę-walkę o dusze w tych ostatecznych czasach.

• Powieś krucyfiks na wszystkich wejściach do twojego domu (na zewnątrz).  Pan Jezus obiecał, że wszystkie domy z krucyfiksem na drzwiach, będą otoczone szczególną, nadprzyrodzoną opieką Bożą.

• Zaopatrzcie się w puszki z jedzeniem, ciepłe koce, poświęcone świece i przegotowaną wodę; przynajmniej zróbcie zapas na 2 tygodnie na osobę.

 

2. Kiedy nastąpi Ostrzeżenie?

Pan Jezus dał nam ważny wątek: Daję wam wskazówki, gdyż czas już dojrzał; kiedy zobaczycie, kiedy usłyszycie, kiedy poczujecie, że rewolucja w Rzymie się zbliża, kiedy dowiecie się, że Ojciec Święty ucieka szukając schronienia w obcej ziemi wiedźcie, że czas dojrzał”. (14 września, 1976 r.) Pan Jezus także oznajmił: “Można to powstrzymać tylko modlitwami i ofiarą, ale ten czas już dawno minął”. (1 październik 1988 r.)

Ostrzeżenie było pierwotnie wyznaczone na 1997 rok, ale wzruszająca reakcja wiernych ze wszystkich stron świata opóźniła ten termin, wypełniając obietnice Matki Bożej, że wszystkie przepowiednie są uwarunkowane. Wydaje się jednak, że obecny świat nie sprzyja kolejnemu opóźnieniu Ostrzeżenia, szczególnie w sytuacji kiedy podstawy Kościoła Katolickiego trzęsą się, stan społeczeństwa jest zdeprawowany, gdzie homoseksualiści mogą się żenić, pornografia i prezerwatywy są wystawione obok chleba i mleka w sklepach spożywczych.

Mimo wszystko, to nie ma znaczenia, czy Ostrzeżenie nastąpi za miesiąc, czy za rok czy kiedykolwiek, nie jest ważne.  Prawdziwe i stałe nawrócenie--o które proszą Matka Boża i Pan Jezus--nigdy nie jest oparte na dacie czy na wydarzeniu, ale dlatego, że jest słusznym faktem.

 

3. Jak długo będzie trwało Ostrzeżenie?

Będzie trwało krótko, ale nie podano nam szczegółów. Rozumiemy, że główna część Ostrzeżenia będzie tylko trwać od 5 do 15 minut, i że wydarzy się z rana, czasu wschodniego.  Jednak jego skutki (ciemność, zimno, zaburzenia w atmosferze, brak prądu, wody itd.) mogą trwać tydzień, dwa lub dłużej, dlatego trzeba zaoptrzyć się w podstawowe produkty, aby pomóc sobie i swojej rodzinie w tych ciężkich warunkach.

 

4. Jeśli każdy człowiek usłyszy głos Pana Boga mówiącego wewnątrz siebie, jak to będzie możliwe, że niektórzy ludzie uporczywie pozostaną w grzechu?

“Wielu będzie wciąż widziało, a nie uwierzy”. (Matka Boża 15 marca 1978 r.)  Istotnie nadchodzące dni udowodnią nam wszystkim, jak głęboko jest zakorzenione zło na ziemi. Pycha jest główną siłą, którą ludzkość opanowała.  Niebo już wyjaśniło, że naukowcy będą starali się racjonalizować i lekceważąco wytłumaczyć Ostrzeżenie i Cud.

UWAGA WYDAWCY: Ten nadzwyczaj wielki Cud nastąpi w ciągu roku od Ostrzeżenia w Garabandal, Hiszpania, gdzie Błogosławiona Dziewica objawiała się w latach 1961-65.

 

5. Jestem gotów i przygotowany. Co jeszcze powinienem zrobić?

Podzielcie się ze swoimi braćmi i siostrami, tymi przesłaniami wszędzie i ratujcie dusze ludzkie na temat Ostrzeżenia. Matka Boża przypomina nam o naszej odpowiedzialności jako apostołów czasów ostatecznych.  “Wymaga się wiele od tych, którzy wiele otrzymali. Oni nie mogą spoczywać lecz muszą wykonywać pracę w świecie, i będąc zadowolonymi ze swojego zbawienia. Oni muszą iść między narody”. (27 września, 1986 rok).

Ostrzeżenie | pierwsza strona